
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| DC Sparkover | 140 V |
| Length | 6 mm |
| Diameter | 3.1 mm |
Stock: 785
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17424
Ext.Price$0.17424
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17424 | $0.17424 |
| 10 | $0.15541 | $1.55410 |
| 50 | $0.13862 | $6.93100 |
| 100 | $0.12090 | $12.09000 |
| 500 | $0.10544 | $52.72000 |
| 1000 | $0.09649 | $96.49000 |
| 3000 | $0.08830 | $264.90000 |
